Dobrze zorganizowane wesele w Otwocku

Uważamy, że jeśli dobrze się je zaplanuje i dobierze do charakteru Waszego ślubu i wesela, pozostaną bez wątpliwości wielką radością na rzecz Was i gości. Atrakcją wieczoru być może być dodatkowo pieczony prosiak lub baran, wjeżdżający w salę przy przygaszonych światłach i krojony na ślepiach gości przez szefa kuchni.

No i najistotniejsza przydatna rada – nie zabierajcie się za pracę miesiąc przed ślubem – najlepsza pora na takie prace, to długie, zimowe wieczory pół roku przed ślubem. Poza tym restauracja oferuje swoim klientom smaczne staropolskie lub tradycyjne potrawy, stół wiejski oraz wiele niezapomnianych atrakcji. Zainteresowanym osobom oferty, propozycji menu nasze możemy przygotować i wysyłać mailem na Państwa skrzynkę mailową.

 

Kolejne pary zabierają świeczki od wodzireja, odpalają je od Nowożeńców i dołączają do nich na parkiecie. Ceny rozpoczynają się od około 190 złotych zbyt osobę, a można znaleźć też oferty, które opiewają na ponad 300 złotych na osobę za bardziej luksusowe wesela, które obfitują w wyśmienite dania.

Im ciekawsze miejsce – tym piękniejsze wspomnienia. Te sypkie specjały można zapakować w dekoracyjne fiolki z korkową zatyczką lub w małe słoiczki albo specjalnie na tę okazję uszyte woreczki. Najlepiej dzięki żywo (od dwóch do odwiedzenia kilku muzyków w zespole) lub didżej ze własnym sprzętem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *